Brandalı Taşıma Aracı

bu araç sizin iş ortamınızda daha az enerji sarf ederek iş yapmanızı sağlar.bizim yerli malı olan araç sizn işinizde hızlı olmanızı sağlayacak.Brandalı Taşıma Aracı sayesinde seri üretimi taşıma olayından kurtulacaksınız.

branda aracı

sitemzie hoş geldiniz imalatı bizim olan Branda taşıma aracı

Temel işlevi kullanıldığı alanları güneş veya diğer hava şartlarından korumak olan brandalı taşıma aracı

ev veya işyerlerinde çok rağbet gören uygulamalardır. Evlerimizde bulunan balkon, teras gibi alanlarda veya camların üzerine kurulan bu sistemlerin yanında işyerleri veya cafe, restoran gibi mekanların açık bölümlerinin güneş etkisinden korunması ağırlıklı amaçtır.

Çok sayıda Brandalı taşıma aracı mevcuttur; mafsallı (kollu) sistemler, eğim ayarlı sistemler, körüklü sistemler, spotlu sistemler, tek taraflı sistemler, çift taraflı sistemler, sabit sistemler, manuel sistemler, motorlu sistemler vb. Körüklü tenteler daha çok  balkon ve cam önlerinde kullanılmaktadır. Brandalı taşıma aracı düz açılır kapanır, normal sistemlerin aksine yanlardan gelen güneşi de keserek evlerinizi, işyerlerinizi güneşten korumanıza yardımcı olmaktadır. Kamyonet tentesi, brandalı taşıma aracı gibi olan sistemler ise yazın aşırı sıcaklardan korunmaya karşı çok faydalıdır. Malzeme olarak da keçe ve bez gibi kumaşlar ve naylon kullanılabilir.içerikleriyle ilgili bilgi verecek olursak :

– Çift taraflı sistemler 2 profil ayak üzerine montajlanırlar. Büyük bahçeler, restaurant, cafe ve barlar için idealdirler. Çift yöne açılması önemli özelliğidir.

– Smart sistemler kaliteli ürünler olup tente malzemesinin 4 tarafında bulunan kapaklar sayesinde tamamen kontrol edilebilirBünyesindeki su kanalları sayesinde aşağı su akması da engellenir.

– Kasetli sistemler estetik görünüme sahip ürünler olup weinor veranda teknolojisine sahiptir. Tente geri çekilince malzeme bir kaset içine konur. Bu sayede tente kumaşı korunmuş olur.

– Raylı pergola sistemler sigara yasağının da gelmesiyle rağbet  görmüştür ve satışlarında patlamalar olmuştur. Kafe, otel, restoran tarzı iş yerleri için gözde bir ürün olmuştur. Brandalı taşıma aracı dört mevsim kullanılabilen bir tente sistemidir. Bu sistem katlanarak veya sarılarak otomasyon sistemi yardımıyla açma-kapama işlevini gerçekleştirir.