Hakkımızda

Hızlı, kaliteli, zamanında teslim, müşteri memnuniyeti ve inovatif çözümleri ile, bölgesinde branda uygulamaları konusuna farklı bir boyut getiren, yenilikleri her daim takip eden bir firma olma hedefiyle yola çıktık.

İlkelerimizden ödün vermeden, “asıl olan insan” diyerek ISG konularında, “doğa geleceğimizdir”  diyerek çevreye olan duyarlılığımızla hassasiyetlerimizden vazgeçmeden farkımızı hissettirerek işlerimizi yapmak ana hedefimizdir. Kuruluş olarak müşteri memnuniyeti, güven ve dürüst çalışma ahlakı ile öncü bir firma olmak adına sektöre giriş yaptık. Günümüz’de insanların kalite ve profesyonel hizmet arayışını gidermek ve bu alanda sürekli olarak çalışmak istenilen bir firma olmayı hedef seçerken; hizmetlerimizde müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutarak hizmetler sunuyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde Branda, Çadır ve Tente konusunda müşterilerinin talep ve isteklerini deneyimli ve profesyonel kadrosu ile karşılar.

VİZYONUMUZ

Gelişen son teknoloji takip ederek, çalışmalarını ve hizmetleri son teknolojiye uygun yaparak, sektörde öncü kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

Sektör’de güven ve dürüst çalışma ahlakı ile öncü kuruluş olmak ve sektöre bu çalışma anlayışını benimsetmek.

X