Gözenekli Taşıma Aracı

üstü açık veya yarı açık,hale getirilebilir.Altında kendine monte edilmiş oturma yerleri bulunur. Mekanla organik bir yapı haline gelebilir. Üzerine bitki sardırılabilir, ahşap ya da demir malzemelerden yapılmış gölgeleme elemanları olarak tanımlanır Gözenekli taşıma aracı

Gözenekli Taşıma Aracı

Bahçe,ev kafe ve vb. mekanlar için uygundur. Gözenekli taşıma aracı Hem pratik bir dekor hemde çok kullanışlı bir tentedir. Gözenekli taşıma arabı açık olması ve üzerine bitki sardırılması nedeniyle kamelyalardan farklı özellik gösteriyor.Birden fazla çeşidi olan Gözenekli taşıma araba otomatik açılıp kapanabilen ve güneşe duyarlı sistemleride vardır. Pergoleler sadece kafelerde değil evinizin önüne çok güzel bir dekordur. Bahçenize çok güzel bir gölgelik mekan sağlar. Tente sistemi mekanınız yağmur, kar, güneş ve rüzgardan sizleri koruyacaktır.
Gözenekli taşıma arabası . Sistem her türlü dış mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak, mekana mükemmel görsellik ve termal konfor da sunar.Gözenekli taşıma aracı kullanım kolaylığı ile motorlu tente sistemleri arasında en dayanıklı ve en uzun ömürlü tente sistemidir.

Otomatik Gözenekli taşıma aracı tente, Özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır.

Gözenekli taşıma arabakullanım alanı olarak cafe ve restoranların dış mekanlarında, konutların bahçe ve teras kapatmalarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkanı sağlar. Raylı tente sistemleri kumaşı sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından, kışın ise yağmurun ve olumsuz hava şartlarının etkisinden korur. Raylar ve yürüyen aksamlar ses çıkarmaz ve bakım gerektirmez. Uzaktan kumanda ile yönetilen raylı pergole tente açılıp kapanma özelliğiyle çok pratiktir.

Gözenekli Taşıma Aracı

çevresine çeşitli kapama sistemleri uygulanarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir. Böylece mekanlarınız yazın sıcaklarında tamamen açık bir ortam olur iken kışın zor hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam halini alır ve dış mekan keyfini size 4 mevsim sunan bir tente modelidir uygulanarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir alır. sonradan etki eder.